Spółki prawa handlowego

Usługi Kancelarii dla spółek prawa handlowego:

  • Bieżąca kompleksowa obsługa spółek prawa handlowego,
  • tworzenie, przekształcanie, fuzje oraz likwidacja spółek,
  • due diligence,
  • reprezentacja przed krajowym rejestrem sądowym, sądami oraz instytucjami w sprawach związanych z prowadzeniem działalności przez spółki,
  • sporządzanie opinii prawnych oraz opiniowanie i przygotowywanie umów,
  • tworzenie oddziałów oraz przedstawicielstw przedsiębiorców zagranicznych.
Adwokat_Magdalena_Wegner
adw. Magdalena Wegner
adwokat_marcin_kostka_1
adw. Marcin Kostka
NASZ ZESPÓŁ
kompleksowa obsługa
indywidualne podejście
wieloletnie doświadczenie
efektywne rozwiązania

Pomoc prawna przy rejestracji spółek handlowych

Rejestracja spółek handlowych może przysporzyć przedsiębiorcom kłopotów, dlatego oferujemy naszą pomoc już na tym etapie działalności firmy. Pomożemy wybrać optymalną formę prawną, czyli rodzaj spółki, a także zajmiemy się przygotowaniem dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia procedury rejestracyjnej. Z naszą pomocą rejestracja spółki prawa handlowego przebiegnie sprawnie i bezproblemowo.

Doradzamy także w sprawach związanych z przekształceniem spółki. Przeprowadzamy wnikliwą analizę, która ma na celu ocenić opłacalność fuzji lub podziału. Zajmujemy się sporządzaniem niezbędnych dokumentów, a także przeprowadzeniem procedury przekształceniowej w Sądzie Rejonowym. Możesz liczyć na nasze wsparcie i pomoc na każdym etapie współpracy.

Pomożemy także wtedy, gdy chcesz zlikwidować swoją spółkę handlową. Zajmiemy się odpowiednim przeprowadzeniem procedury likwidacyjnej aż do momentu wykreślenia spółki z rejestrów.

Prawo spółek handlowych a współpraca z kancelarią

Prawo spółek handlowych jest skomplikowane, dlatego przedsiębiorcy prowadzący firmę, której działalność na nim bazuje, powinni mieć odpowiednią pomoc prawną. Decydując się na nasze usługi, możesz mieć pewność, że Twoje przedsiębiorstwo będzie w dobrych rękach. Pomożemy w rozwiązaniu różnego rodzaju problemów i zadbamy o to, aby wszystkie procesy odbywające się w firmie przebiegały sprawnie, a przede wszystkim zgodnie z prawem.

Wspólnie przygotujemy umowę spółki handlowej

Możesz powierzyć nam przygotowanie najważniejszych dokumentów w firmie. Sporządzamy m.in. umowę spółki handlowej, a także jej statut. Dodatkowo obejmiemy nadzór nad prawidłowością zawartych w umowie zapisów. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że wszystko przebiega tak, jak należy.

Usługi kancelarii w zakresie prawa spółek handlowych

Doradzimy w przypadku, gdy będziesz chciał zmienić obowiązującą umowę. Przygotujemy wszystkie związane z tym dokumenty oraz zarejestrujemy zmiany w Krajowym Rejestrze Sądowym. Nasza kancelaria świadczy pomoc w przeprowadzaniu windykacji należności od nieuczciwych kontrahentów.

Zajmujemy się przygotowywaniem opinii prawnych w kluczowych dla prawidłowego funkcjonowania firmy obszarach. Pomożemy w otwarciu nowych oddziałów, a także przedstawicielstw zagranicznych. Szeroki zakres świadczonych przez nas usług zapewnia kompleksowe wsparcie w różnych obszarach działalności spółek handlowych.

Nasz zespół prawników złożony jest wyłącznie z doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w obsłudze spółek prawa handlowego. Możesz więc liczyć na obsługę na najwyższym poziomie, a także indywidualne podejście.

Adwokat prawa spółek handlowych – zapraszamy do kancelarii

Oferujemy kompleksową pomoc i fachowe doradztwo przy tworzeniu, a także obsłudze prawnej spółek handlowych. Możemy pomóc na etapie jej tworzenia, rozwoju, aż do chwili zamknięcia. Zapewniamy rzetelne porady poparte zdobytą wiedzą oraz doświadczeniem.

kredyty ikona
Pomoc dla Frankowiczów
prawo farmaceutyczne ikona
Prawo farmaceutyczne
prawo medyczne ikona
Prawo medyczne
fundacje i stowarzyszenia ikona
Fundacje i stowarzyszenia