Zdalne porady prawne dla przedsiębiorców

Kancelaria oferuje zdalną pomoc prawną w zakresie:

W związku z ograniczeniami wprowadzonymi w czasie pandemii koronawirusa, Kancelaria, poza rozprawami i czynnościami takimi jak współpraca z notariuszem, świadczy swoje usługi zdalnie - w pełnym zakresie.

Udzielamy pomocy prawnej zdalnie

W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego (z powodu koronawirusa - COVID-19), zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie wykonywania usługi zdalnej pomocy prawnej.

 

Oferujemy między innymi możliwość udzielania porad, wykonywania analiz, przygotowywania dokumentów, a także opiniowania. Świadczymy usługi w pełnym zakresie, z wyłączeniem czynności u notariusza czy w sądzie, uwzględniając wprowadzone ograniczenia. Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Zadzwoń:

Tarcza antykryzysowa - pomoc dla przedsiębiorców i pracodawców

Polski rząd wprowadził liczne rozwiązania, które mają uchronić przedsiębiorców, pracodawców oraz konsumentów przed kryzysem, tzw. Tarczę antykryzysową. Nowa sytuacja rodzi wiele wątpliwości, dlatego oferujemy profesjonalną pomoc prawną w tym zakresie.

nasz-zespół.jpg

Dlaczego my?

Nasz zespół składa się z doświadczonych adwokatów, którzy stale aktualizują swoją wiedzę i doskonalą umiejętności. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta. Biorąc pod uwagę okoliczności w jakich się aktualnie znajdujemy, postanowiliśmy uruchomić zdalną pomoc prawną.

 

Jesteśmy w stanie zaoferować efektywne rozwiązania dla klientów biznesowych i nie tylko. Chętnie pomagamy przedsiębiorcom z wielu branż. Zajmujemy się m.in. prawem medycznym, prawem farmaceutycznym, prawem spółek handlowych. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na uzyskiwanie zamierzonych celów, także zdalnie. 

Napisz do nas:

Pomoc prawna - tarcza antykryzysowa

Dla osób, które poszukują informacji na temat tarczy antykryzysowej, przygotowaliśmy wpisy objaśniające wprowadzone przez rząd zmiany. Pomoc prawna udzielana zdalnie to możliwość uzyskania niezbędnych porad umożliwiających sprawne rozwiązanie problemu - bez konieczności wychodzenia z domu. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na pytania i udzielimy zdalnej pomocy prawnej.

Wybierz interesujące Cię zagadnienie: 

bieg terminów.png
ochrona miejsc pracy.png
zmiany kodeks spółek.png
świadczenia_postojowe.png
Pozostałe usługi: