Zdalne porady prawne – doradca prawny online

Kancelaria oferuje zdalną pomoc prawną online w zakresie:

W związku z ograniczeniami wprowadzonymi w czasie pandemii koronawirusa, Kancelaria, poza rozprawami i czynnościami takimi jak współpraca z notariuszem, świadczy swoje usługi zdalnie – w pełnym zakresie. Udzielamy porad prawnych przez Internet.

Adwokat_Magdalena_Wegner

adw. Magdalena Wegner

adwokat_marcin_kostka_1

adw. Marcin Kostka

NASZ ZESPÓŁ

kompleksowa obsługa

indywidualne podejście

wieloletnie doświadczenie

efektywne rozwiązania

Udzielamy pomocy prawnej zdalnie

W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego (z powodu koronawirusa – COVID-19), zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie wykonywania usługi zdalnej pomocy prawnej.

Oferujemy internetową pomoc prawną, między innymi możliwość udzielania porad, wykonywania analiz, przygotowywania dokumentów, a także opiniowania. Świadczymy usługi w pełnym zakresie, z wyłączeniem czynności u notariusza czy w sądzie, uwzględniając wprowadzone ograniczenia. Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Tarcza antykryzysowa – wsparcie dla firm, przedsiębiorców i pracodawców

Polski rząd wprowadził liczne rozwiązania, które mają uchronić przedsiębiorców, pracodawców oraz konsumentów przed kryzysem, tzw. tarczę antykryzysową. Nowa sytuacja rodzi wiele wątpliwości, dlatego oferujemy profesjonalną pomoc prawną w tym zakresie. Wspieramy firmy, które chcą skorzystać z tarczy antykryzysowej lub mają problemy w uzyskaniu pomocy.

Masz pytanie do prawnika? Zadaj je online!

ikonka telefon

Napisz do nas i skorzystaj z internetowej pomocy prawnej:

Dlaczego my? Doradca prawny online

Nasz zespół składa się z doświadczonych adwokatów, którzy stale aktualizują swoją wiedzę i doskonalą umiejętności. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta. Biorąc pod uwagę okoliczności w jakich się aktualnie znajdujemy, postanowiliśmy uruchomić zdalną pomoc prawną.

Jesteśmy w stanie zaoferować efektywne rozwiązania dla klientów biznesowych i nie tylko. Chętnie pomagamy przedsiębiorcom z wielu branż. Zajmujemy się m.in. prawem medycznym, prawem farmaceutycznym, prawem spółek handlowych. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na uzyskiwanie zamierzonych celów, także jako radcom prawnym online.

Pomoc prawna – tarcza antykryzysowa

Dla osób, które poszukują informacji na temat tarczy antykryzysowej i potrzebują pomocy, przygotowaliśmy wpisy objaśniające wprowadzone przez rząd zmiany. Pomoc prawna online udzielana zdalnie to możliwość uzyskania niezbędnych porad umożliwiających sprawne rozwiązanie problemu – bez konieczności wychodzenia z domu. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na pytania i udzielimy zdalnej pomocy prawnej.

Wybierz interesujące Cię zagadnienie: 

Bieg terminów

Zmiany w kodeksie spółek handlowych

Świadczenia na rzecz ochrony miejsc pracy

Świadczenie postojowe

keddyty-ikona
Pomoc dla Frankowiczów
prawo farmaceutyczne ikona
Prawo farmaceutyczne
prawo medyczne ikona
Prawo medyczne
fundacje i stowarzyszenia ikona
Fundacje i stowarzyszenia