Zdalne porady prawne – doradca prawny online

Kancelaria oferuje zdalną pomoc prawną online w zakresie:

W związku z ograniczeniami wprowadzonymi w czasie pandemii koronawirusa, Kancelaria, poza rozprawami i czynnościami takimi jak współpraca z notariuszem, świadczy swoje usługi zdalnie – w pełnym zakresie. Udzielamy porad prawnych przez Internet.

Adwokat_Magdalena_Wegner
adw. Magdalena Wegner
adwokat_marcin_kostka_1
adw. Marcin Kostka
NASZ ZESPÓŁ
kompleksowa obsługa
indywidualne podejście
wieloletnie doświadczenie
efektywne rozwiązania

Udzielamy pomocy prawnej zdalnie

W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego (z powodu koronawirusa – COVID-19), zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie wykonywania usługi zdalnej pomocy prawnej.

Jeśli szukasz porady prawnej online, warto zgłosić się bezpośrednio do kancelarii zapewniającej taką usługę – nie warto kierować się niewiarygodnymi wskazówkami znalezionymi w Internecie, ponieważ mogą one nie mieć odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Oferujemy internetową pomoc prawną, między innymi możliwość udzielania porad, wykonywania analiz, przygotowywania dokumentów, a także opiniowania. Świadczymy usługi w pełnym zakresie, z wyłączeniem czynności u notariusza czy w sądzie, uwzględniając wprowadzone ograniczenia. Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Tarcza antykryzysowa – wsparcie dla firm, przedsiębiorców i pracodawców

Polski rząd wprowadził liczne rozwiązania, które mają uchronić przedsiębiorców, pracodawców oraz konsumentów przed kryzysem, tzw. tarczę antykryzysową. Nowa sytuacja rodzi wiele wątpliwości, dlatego oferujemy profesjonalną pomoc prawną w tym zakresie. Wspieramy firmy, które chcą skorzystać z tarczy antykryzysowej lub mają problemy w uzyskaniu pomocy.

  • Tarcza kryzysowa obejmuje pięć obszarów działań: pracownicy, firmy, zdrowie, instytucje finansowe, inwestycje.
  • Powstała, aby ustabilizować polską gospodarkę oraz dać jej impuls inwestycyjny.

Jeśli nie wiesz, jaką pomoc możesz uzyskać, lub masz inne pytania dot. tego pakietu działań rządu, skorzystaj z pomocy prawnej dot. tarczy antykryzysowej – wspólnie znajdziemy najkorzystniejsze rozwiązanie.

Masz pytanie do prawnika? Zadaj je online!

ikonka telefon

Napisz do nas i skorzystaj z pomocy prawnej online:

Dlaczego my? Doradca prawny online

Nasz zespół składa się z doświadczonych adwokatów, którzy stale aktualizują swoją wiedzę i doskonalą umiejętności. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta. Biorąc pod uwagę okoliczności w jakich się aktualnie znajdujemy, postanowiliśmy uruchomić zdalną pomoc prawną.

Jesteśmy w stanie zaoferować efektywne rozwiązania dla klientów biznesowych i nie tylko. Chętnie pomagamy przedsiębiorcom z wielu branż. Zajmujemy się m.in. prawem medycznym, prawem farmaceutycznym, prawem spółek handlowych. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na uzyskiwanie zamierzonych celów, także jako radcom prawnym online. Udzielanie pomoc prawnej zdalnie jest równie skuteczne, co stacjonarnie.

Pomoc prawna – tarcza antykryzysowa

Dla osób, które poszukują informacji na temat tarczy antykryzysowej i potrzebują pomocy, przygotowaliśmy wpisy objaśniające wprowadzone przez rząd zmiany. Pomoc prawna online udzielana zdalnie to możliwość uzyskania niezbędnych porad umożliwiających sprawne rozwiązanie problemu – bez konieczności wychodzenia z domu. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na pytania i udzielimy zdalnej pomocy prawnej dot. tarczy antykryzysowej.

Wybierz interesujące Cię zagadnienie: 

Bieg terminów
Zmiany w kodeksie spółek handlowych
Świadczenia na rzecz ochrony miejsc pracy
Świadczenie postojowe
keddyty-ikona
Pomoc dla Frankowiczów
prawo farmaceutyczne ikona
Prawo farmaceutyczne
prawo medyczne ikona
Prawo medyczne
fundacje i stowarzyszenia ikona
Fundacje i stowarzyszenia