Kancelaria adwokacka dla Frankowiczów

Oferujemy pomoc dla Frankowiczów w zakresie:

 • bieżąca kompleksowa obsługa osób, które zaciągnęły kredyt w obcej walucie – franku szwajcarskim,
 • analiza umów kredytowych,
 • wyszukiwanie niedozwolonych postanowień (klauzule abuzywne),
 • reprezentacja klientów w kontakcie z bankiem oraz w sądzie,
 • obliczanie wartości roszczenia,
 • składanie pozwów dot. kredytu we frankach,
 • sporządzanie opinii prawnych oraz opiniowanie.

Nasza kancelaria frankowa z Wrocławia pomaga kredytobiorcom w zmniejszaniu zadłużenia, przygotowując odpowiednie pozwy przeciwko bankom.

Adwokat_Magdalena_Wegner

adw. Magdalena Wegner

adwokat_marcin_kostka_1

adw. Marcin Kostka

NASZ ZESPÓŁ

kompleksowa obsługa

indywidualne podejście

wieloletnie doświadczenie

efektywne rozwiązania

Kancelaria prawna upora się z kredytem we frankach

Zajmujemy się postępowaniami sądowymi, które prowadzą do usunięcia niedozwolonych postanowień z umów kredytowych. Dobra kancelaria adwokacka jest w stanie odszukać w umowie klauzule abuzywne, czyli nieprzepisowe postanowienia, które nie zostały uzgodnione z konsumentem. Banki, wykorzystując niedoinformowanie kredytobiorców, sformułowały niedozwolone warunki.

My, jako kancelaria prawna dla Frankowiczów, jesteśmy w stanie to udowodnić i zmniejszyć zadłużenie poszkodowanego lub doprowadzić do odwalutowania umowy kredytu we frankach. Dzięki naszej pomocy możliwe jest wygranie sporu z bankiem i odzyskanie pieniędzy. Konieczne jest złożenie odpowiedniego pozwu dot. kredytu we frankach – pomożemy go przygotować tak, aby umożliwił wygranie sprawy z bankiem.

Pomoc dla frankowiczów – co można zrobić? Ile kosztuje sprawa frankowa?

Obecność klauzul abuzywnych w umowach CHF daje kancelariom adwokackim możliwość niesienia pomocy dla Frankowiczów. Zwłaszcza w kontekście nowego wyroku Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej, który stwierdził, że bank powinien przedstawić ewentualne wahania kursów wymiany i ryzyko wiążące się z kredytem tego typu, szanse wygrania przed sądem zdecydowanie wzrosły. Wystarczy złożyć odpowiedni pozew CHF. To bardzo ważny wyrok dla osób posiadających kredyty we frankach, ponieważ polskie sądy muszą podczas orzekania brać pod uwagę stanowisko TSUE.

Ile zatem kosztuje sprawa frankowa? Opłaty dzielimy na koszty dla kancelarii adwokackiej oraz koszty sądowe. Są ponoszone przez kredytobiorcę, ale w przypadku wygranej, są spłacane przez bank. Aby poznać szczegółowy koszt sprawy frankowej, zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią adwokacką z Wrocławia.

Pomoc kancelarii frankowej – Wrocław

Kancelaria prawna może nam pomóc zmniejszyć koszty kredytu poprzez uzyskanie unieważnienia klauzul niedozwolonych zastosowanych w umowie kredytowej – konieczne do tego jest złożenie odpowiedniego pozwu. Musimy jednak pamiętać, że analiza umowy kredytu we frankach nie jest prosta.

Niezbędne jest jednocześnie udowodnienie przed sądem, że w danej umowie zostały zastosowane klauzule abuzywne, kontakt z bankiem, a czasem walka przed sądem. Z tego względu Frankowicze często korzystają z pomocy kancelarii prawnych.

Pamiętajmy, że do prawnika mogą się zgłosić osoby, które:

 • posiadają i aktualnie spłacają kredyt we frankach,
 • chcą złożyć pozew dot. kredytu we frankach,
 • spłaciły już kredyt CHF,
 • wypowiedziały go,
 • mają windykowane kredyty we frankach,
 • są w trakcie egzekucji komorniczej,
 • chcą dowiedzieć się, ile kosztuje sprawa frankowa.
Umowa kredytowa

Kredyt w obcej walucie – franki szwajcarskie

Osoby, które zaciągnęły kredyt w obcej walucie – franku szwajcarskim – do dzisiaj odczuwają negatywne skutki swojego działania. Frankowicze, oszukani przez banki, dokładali wszelkich starań, aby zwiększyć swoją zdolność kredytową i otrzymać nisko oprocentowany kredyt we frankach. Frank uważany był wówczas za stabilną walutę, dlatego kredytobiorców nie powiadamiano o ryzyku, jakie wiąże się z braniem kredytu w obcej walucie. Nieostrożność Frankowiczów doprowadziła do tego, że wielu Polaków zadłużyło się i nie jest w stanie spłacać wysokich rat.

Oferujemy we Wrocławiu pomoc kancelarii prawnej dla Frankowiczów

Frankowicze, którzy poszukują pomocy prawnej kancelarii adwokackiej powinny zdecydować się na taką, która prowadziła już takie sprawy i zna najnowsze orzeczenia. W naszej kancelarii prawnej na bieżąco zapoznajemy się z wyrokami sądu, zarówno Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej, jak i polskich sądów. Jesteśmy kancelarią z Wrocławia, która dba o dobro osób, które zaciągnęły kredyt we frankach.

Mamy również doświadczenie w analizowaniu i wyszukiwaniu klauzul niedozwolonych w umowach kredytów CHF. Już niejednokrotnie reprezentowaliśmy Frankowiczów pokrzywdzonych przez banki. Zapraszamy do kontaktu.

prawo farmaceutyczne ikona
Prawo farmaceutyczne
prawo medyczne ikona
Prawo medyczne
fundacje i stowarzyszenia ikona
Fundacje i stowarzyszenia